Přeskočit na obsah

Mgr. Šárka Bartošová

Vždy jsem ráda četla a o čtení si s přáteli povídala. K dětským knihám jsem se ráda vrátila s vlastními dětmi. V tomto mém životním období mne též oslovilo přemýšlivé čtenářství, o které jsem se začala zajímat a postupně dozvídat více. Při poznání programu RWCT byla naplněna má touha učit zajímavě, aby do výuky byly ponořeny žáci i učitel a nevnímali čas.

Na této profesní cestě mne nejvíce provázely a ovlivnily Kateřina Šafránková, Kamila Bergmanová, Hana Antonínová Hegerová a Kateřina Sobotková. Mými současnými velkými rádci a společníky jsou Jana Slavíková a Miloslav Kůta, se kterými ráda lektoruji.

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu TU v Liberci obor Učitelství pro 1. stupeň a Speciální pedagogiku. Dlouhodobě vyučuji podle pedagogického konstruktivismu, své žáky vedu ke čtenářství. V současné době pracuji jako učitelka na Základní škole Lesní v Liberci. Učení dětí i lektorování mne baví. Mám ráda, když děti touto výukou zaujmu a je tak uspokojena jejich touha po vědění.

Kontakt: sarka.bartosova@zslesni.cz

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields