Přeskočit na obsah

Mgr. Květa Krüger

Moje pedagogická činnost je od počátků velmi různorodá a zajímavá. Působila jsem v různých typech škol (například ve velké sídlištní i židovské škole v centru Prahy), učila jsem děti předškolního věku, žáky 1. i 2.stupně, pracovala jsem s dětmi nadanými i se specifickými potřebami. Postupně jsem byla učitelkou, zástupkyní ředitele, lektorkou a pedagogickou konzultantkou.

V práci konzultantky mohu zúročit všechny své předchozí zkušenosti a díky kontaktu s mnoha skvělými učiteli a kolegy se stále učím novým dovednostem. V současné době působím jako pedagogická konzultantka v ZŠ T. Šobra v Písku, na Gymnáziu Na Zatlance v Praze, v ZŠ Trnka v Dobříši, v ZŠ v Kunraticích, v ZŠ Chýně a ZŠ v Krnově.

Jsem certifikovanou učitelkou, lektorkou a certifikátorkou programu RWCT. Dlouhodobě se zajímám o rozvoj čtenářství a čtenářské gramotnosti, o aktivní způsob výuky, který zapojuje žáky a vede je k přemýšlení a samostatnosti. Jsem členkou týmu čtenářského kontinua a týmu pedagogických konzultantů v projektu Pomáháme školám k úspěchu

Kontakt: kveta.k@volny.cz

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.