Přeskočit na obsah

Mgr. Kamila Bergmannová

Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu v Ústí nad Labem, obor NŠ+Č. Mnoho let jsem učila na ZŠ, ponejvíce na 1. stupni. Několik roků jsem také pracovala na škole pro děti se specifickými poruchami učení. Řadu let jsem pracovala jako instruktorka a vedoucí na dětských táborech.
Absolvovala jsem nespočet dalších kurzů, přednášek a tréninků. Zajímaly mne kurzy zaměřené na hudební, výtvarnou a dramatickou výchovu, zdravý životní styl a osobní rozvoj.

Měla jsem tu čest být u zrodu Přátel angažovaného učení (PAU) a patřila jsem k prvním členům. Klíčové však pro mne bylo jedno z pozdějších setkání PAU v Mladé Boleslavi, neboť jsem tam našla první informaci o programu RWCT. Absolvovala jsem 80hodinový kurz v Čelákovicích a to, co jsem se tam naučila, jsem s nadšením ihned předávala svým podobně orientovaným přátelům. Po několika letech nabírání lektorských zkušeností jsem se stala certifikovanou lektorkou RWCT.

Dobře se osvědčuji jako ten, kdo se rád zabývá detaily a umí podporovat. To je důvod, proč tak ráda lektoruji ve dvojici, v posledních deseti letech ve dvojici s Hanou Antonínovou Hegerovou.

V současné době lektoruji také kurzy zaměřené na komunikační dovednosti ve ŠKOLE KOMUNIKACE.

Mou velkou láskou je jazyk český a zkoumání slov a jejich významů. Mívám rozečteno několik knih najednou, a když zrovna nečtu, dobíjím si baterky pletením, háčkováním, šitím a hleděním do mraků.

Kontakt: kamibe@seznam.cz

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.