Přeskočit na obsah

Mgr. Jana Slavíková

Kritické myšlení se stalo průvodcem na mé profesní cestě zhruba v roce 2010, kdy jsem absolvovala první kurz. Oslovilo mě natolik, že většina mého dalšího vzdělávání souvisela s tímto programem. Vždy jsem chtěla učit zajímavě a v souvislostech a tady jsem našla smysl svojí práce. Program RWCT je také spjat s osobnostmi, které mě silně ovlivnily, a to jsou: Kateřina Šafránková, Květa Krüger, Hana Košťálová, Ondřej Hausenblas, Jitka Jandová a Šárka Bartošová. Poslední dvě jmenované jsou mé milé kolegyně, se kterými lektoruji. Právě lektorování mi otevřelo nové možnosti. Setkávání se se zajímavými lidmi, kteří mají zájem svoji práci posouvat a měnit, mi přináší radost a obohacuje moji pedagogickou činnost.

Vystudovala jsem Univerzitu Hradec Králové obor Učitelství pro 1. stupeň a Speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuji práci s dětmi se specifickými pedagogickými potřebami. Své žáky vedu aktivně ke čtenářství a pisatelství. V současné době učím v Základní škole Moravany, kde jsem také koordinátorka školního vzdělávacího programu. Mám ráda výzvy a nové příležitosti.

Kontakt: janaslavik@seznam.cz

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields