Přeskočit na obsah

Mgr. Jana Pluhařová

Celý život se snažím si plnit sny. Chuť k práci s dětmi mě provázela již od první třídy. Proto studium střední pedagogické školy bylo jasnou profesní volbou a krůčkem před studiem na PF ZČU obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Do praxe jsem vstoupila okamžitě, s obrovskými ideály a chutí dát se tomuto poslání celá. Můj život je neustálé vzdělávání se a hledání dalších cest, které mi více pomohou kvalitativně posunout výuku nejen mou, ale i výuku kolegů a kolegyň, kteří se stejně jako já nespokojí s ukončeným studiem na PF.

Radost, kterou zažívám s každým dalším pokrokem odrážejícím se na dětech mě žene a motivuje k další iniciativě. Není tedy divu, že jeden z kurzů RWCT, který jsem před mnoha lety absolvovala, se stal pouhým spouštěčem k dalšímu poznávání. Obrovskou podporou a vzorem mi byly a jsou Katka Šafránková s Květou Krüger, které mě trpělivě provázely mnoha kurzy a odhalovaly radosti i nástrahy nejen KM. Velice si vážím toho, že jsem se stala jednou z lektorek programu RWCT.

Nyní působím jako ředitelka ZŠ a MŠ v Osvračíně. V NPI v rámci Plzeňského kraje jsem přijala roli mentorky pro učitele různých typů i stupňů škol včetně škol mateřských. Na počátku roku 2018 jsem úspěšně složila zkoušky u mezinárodní asociace koučů ICF a stala se tak certifikovaným koučem ACC. Na poli lektorské, mentorské i koučovací praxe se setkávám s mnoha otevřenými a vnitřně bohatými lidmi, díky kterým mohu opět posouvat nejen svůj vnitřní svět.

Jana (pluharova7@seznam.cz)

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.