Přeskočit na obsah

Mgr. Iva Hermannová

Pocházím z Českého Krumlova, kam jsem se po vysokoškolských studiích vrátila a kde žiji dodnes. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, učitelství pro ZŠ a SŠ s aprobací matematiky, a o mnoho let později pak v rozšiřujícím studiu chemii pro ZŠ na PF JU v Českých Budějovicích.

V začátcích své učitelské dráhy na základní škole v Českém Krumlově, kde učím a působím dodnes, jsem absolvovala základní kurz RWCT, který lektorovali Hana Košťálová a Ondřej Hausenblas. Oba mi byli velkou inspirací. Další kurzy RWCT jsem potom absolvovala s Kateřinou Šafránkovou a Květou Krieger, jež mě také silně ovlivnily.

Absolvovala jsem i kurzy MBTI, což mi v mé pedagogické práci otevřelo oči.

Naše škola je od roku 2017 zapojena do projektu Pomáháme školám k úspěchu, díky němuž jsem se začala věnovat čtenářské gramotnosti žáků společně se svými kolegy ve čtenářském týmu. Velkou pomocí nám byla naše kolegyně a zároveň pedagogická konzultantka PŠÚ a lektorka RWCT Kateřina Sládková.

Vždy je pro mě zásadní položit si otázku proč a následně hledat odpovědi na ní. To se mi plně povedlo zakomponovat do výuky právě díky principům RWCT.

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields