Přeskočit na obsah

Mgr. Bohuslava Jochová

Vystudovala jsem PF UK Praha, učitelství přírodopisu a chemie. Učím na základní škole tyto dva předměty, pracovala jsem jako výchovná poradkyně. V současné době jsem zástupkyní ředitelky školy, což mi umožňuje vést a ovlivňovat pedagogický kolektiv v duchu kritického myšlení.

Po absolvování základního kurzu RWCT  jsem věděla, že tohle je přesně to, co dává rámec mému hledání v pedagogickém snažení a od té doby se ráda potkávám se spřízněnými lidmi na různých letních školách, projektech a setkáních. Jsem certifikovanou učitelkou RWCT  a certifikovanou lektorkou RWCT. Přínosné pro mě bylo absolvování kurzu MBTI. Stále a ráda se učím.

Spolu s Katkou Sládkovou vedeme základní kurzy Čtením a psaním ke kritickému myšlení.  Výhodou pro nás je, že v našich kurzech vycházíme ze zkušeností z vlastní pedagogické praxe.

V současné době se zabývám čtenářstvím v „naukových“ předmětech a práci s předmětovým portfoliem, v souvislosti s hodnocením práce žáka.

Kontakt: jochova@email.cz

Připojit se na čekací listinu Budeme Vás informovat, pokud se na kurzu uvolní místo. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.