Čtením a psaním ke kritickému myšlení
Kontakty

Adresa:
Kritické myšlení, z.s.
Základní škola Boleslavova
Boleslavova 1
Praha 4 - Nusle
140 00


Fakturační adresa:
Kritické myšlení, z. s.
Za Poštou 1045
Dobříš
263 01
IČO: 70 80 27 42

 

Email:
kritickemysleni@ecn.cz

 

Popis cesty k sídlu Kritického myšlení v ZŠ Boleslavova 1 v Praze 4.:

Odkaz na mapu

Od metra C Vyšehrad: Pokud jedete směrem od centra, podejděte koleje podchodem. Pokud jedete směrem z Hájů, vyjděte rovnou ven z vestibulu. Dejte se vlevo po schůdcích, které vedou na chodník, strmě se svažující dolů. Jděte po něm, dokud nenarazíte na hlavní silnici (Čiklova). Přejděte po přechodu na druhou stranu a jděte doprava. Ulice se tam větví, nahoru pokračuje Čiklova, níže vede Boleslavova. Jděte směrem do ní. Po levé straně najdete brzy schody dolů. Schody jsou ve špatném stavu, dejte prosím pozor. Dole pod schody budete stát před budovou školy. Obejděte školu zleva a miřte ke schodům s mříží, které vedou nahoru do bývalé jídelny. To je sídlo KM, kde na Vás čekáme. Nemáme zde zatím žádný nápis, ale na zdi jsou graffiti.

Od tramvajové zastávky Divadlo Na Fidlovačce (jezdí sem tram 7, 18, 24, 14):

Po vystoupení z tramvaje se zorientujte, kde je Divadlo Na Fidlovačce (šedivá budova s rovnou střechou hned u silnice). Vydejte se směrem k němu a za ním se dejte nahoru Křesomyslovou ulicí. Budete míjet po levé straně budovu školy (Ladislava Hanuše). Když dojdete na chodníku na její konec, vlevo vedou schody nahoru. Vyjděte po nich a dejte se kousíček prudce vzhůru k druhé budově školy. Po levé straně už uvidíte schody s mříží, které vedou k nám. Nemáme zde zatím žádný nápis, ale na zdi jsou graffiti.

Autem: Všude v okolí školy jsou zavedené parkovací zóny, ulice přímo ke škole je momentálně uzavřená kvůli opravě vodovodu. Je možné stát v ulici Čiklova (zde také zóna).